• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Jsme čistý festival! Benátská! totiž třídí odpady!

Jak třídit odpady na Benátské! za odměnu

Na Benátské! můžete třídit odpady a na stánku Čistý festival za to dostat odměnu. Tam se dárku dočká každý, kdo přinese určité množství plastů nebo papírů. Jak na to? Stačí přinést pět, deset nebo patnáct plastů / papírů přímo na stánek Čistý festival. Tam je lze vyměnit za stírací los. Celkem můžete vyhrát devět různých odměn. Ani letos nechybí speciální odměna pro žíznivé fanoušky. Dvacet tříděných kusů plastů, například pivních kelímků, odměňujeme speciálním žetonem na jedno pivo zdarma!

Jak třídit na Benátské! do barevných košů

Odpady můžete také třídit do několika speciálních barevných košů přímo ve festivalovém areálu. Žluté koše jsou na plasty a modré na papír. Všechny odpady z barevných košů úklidová četa sváží do speciálních velkých kontejnerů, které putují přímo k druhotnému zpracování – recyklaci. Pokud budete mít štěstí a při třídění do barevných košů vás přistihne promoteam Čistý festival, získáte zdarma recyklovaný vratný kelímek ze speciální limitované edice.

Benátská! je ČISTÝ FESTIVAL

Kromě toho, že u nás budete třídit odpady, pomůžete také Benátské! získat certifikaci Čistý festival. Tato certifikace je již 8 let udělována společností EKO-KOM, a.s. odpovědným festivalům a letním akcím za to, že umožňují svým návštěvníkům třídit odpady a snaží se udržovat své areály čisté. Čistý festival prostě změnil za devět let české festivaly.

Benátská je čistý festival

Zdroj: www.cistyfestival.cz

Benátská je čistý festival

Zdroj: www.cistyfestival.cz

Zdroj: www.cistyfestival.cz

ČISTÝ FESTIVAL přináší na Benátskou! scénu REC.stage

Každý, kdo třídí odpady, si zaslouží více zábavy. Proto Čistý festival přináší s podporou Samosebou.cz unikátní scénu REC.stage. Předveďte na ní své recyklované vystoupení na připravených nástrojích, natočte své vystoupení na připravené kamery, získejte ihned zdarma disk se záznamem a sdílejte všem přátelům video vlastního koncertu z Benátské!. Podpoříte tím třídění odpadů a třeba vám vaše show na Benátské! změní život!

Více informací o REC.stage najdete v programu a na cistyfestival.cz.

Benátská je čistý festival

Zdroj: www.cistyfestival.cz

Benátská je čistý festival

Zdroj: www.cistyfestival.cz

Benátská je čistý festival

Zdroj: www.cistyfestival.cz

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

© 2015 Benátská! 2015|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat