• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Doprava a parkování

Doprava

K areálu festivalu se lze bezproblémově dost několika různými způsoby.

Autem

Areál se nachází u rychlostní silnice R35, která je významnou spojkou pro cestování do příhraničí (Německo, Polsko). Z Prahy je areál vzdálen zhruba 100 km a cesta trvá max.1 hodinu.

Ze směru od Prahy sjeďte exit 26-Liberec-jih, rovně po přípojce, dále na kruhovém objezdu prvním výjezdem vlevo Hodkovická ulice cca 300m. První odbočkou Brunclíkova vpravo a na další křižovatce vlevo Česká. Po 130m se již nachází vjezd na centrální parkoviště festivalu.

Ze směru od Děčína sjeďte exit 26-Liberec-jih, na křižovatce odbočte vpravo, Cihlářova ulice. Na kruhovém objezdu první odbočkou vpravo směr Hodkovická ulice cca 300m. První odbočkou Brunclíkova vpravo a na další křižovatce vlevo Česká. Po 130m se již nachází vjezd na centrální parkoviště festivalu.

Příjezd od rychlostní komunikace je zřetelně označen cedulemi Benátská! až do areálu akce.

Vlakem

Liberec – hlavní nádraží (možnost využít kyvadlovou dopravu)
Vesec u Liberce – 2 km
Liberec – Rochlice – 2 km
Vratislavice nad Nisou – 2 km

Autobusem

Liberec – Vesec – U Střediska – 949m
Liberec – Vesec – Samoobsluha – 992m

Kyvadlovou dopravou z centra Liberce

Trasa: Centrum – Vlakové nádraží – Vesec a zpět
Provoz: čtvrtek  od 16,00 hod. až neděle 10,00 hod. (Jízdní řád ke stažení zde)

Kyvadlovou dopravou z Prahy

Ve spolupráci s firmou NetBus jsme pro vás připravili speciální autobusové spoje z Prahy. Autobusy budou odjíždět z Černého Mostu (pod pěší lávkou) a dovezou vás přímo do areálu festivalu. Zpáteční autobusy, které pojedou v noci staví také na Lehovci, kde je přestup na noční tramvaj.
Svoje místo si můžete již nyní rezervovat na speciální webové stránce http://netbus.cz/benatska , kde najdete více informací.

Mapka příjezdu

Parkování

Pro potřeby parkování návštěvníků je v blízkosti areálu zřízena centrální provizorní parkovací plocha, viz. plánek.

Parkoviště je viditelně ohraničeno a cesta k němu je značena směrovými tabulemi.

Parkoviště je střeženo festivalovou ochrankou, za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Parkoviště je zpoplatněno jednorázovým poplatkem. Parkovací karta na festival platí po celou dobu festivalu pro 1 vozidlo bez ohledu na počet cestujících ve vozidle. Na parkovací kartu prosím před příjezdem na festival vyplňte SPZ svého automobilu. Každá parkovací karta obsahuje jedinečný čárový kód, který bude na místě akce kontrolován. Doporučujeme parkovaí kartu zakoupit v předprodeji přes webové stránky festivalu.

Parkování v okolí areálu a přilehlých komunikacích je povoleno pouze na vyhrazených místech. Doprava je v těchto místech omezena, sledujte prosím místní značení a řiďte se pokyny pořadatelské služby a
Policie. V případě parkování na nevyhrazených místech bude Vaše auto odtaženo.

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

© 2015 Benátská! 2015|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat