• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Program

Předběžný časový line-up. Pořadatel si vyhrazuje právo změn!

Čtvrtek 27.7.

E!E • Five O´clock Tea Horkýže Slíže Inekafe Peter Nagy Těla Vašo Patejdl Wohnout Zoči Voči a další

GAMBRINUS STAGE           
17,00 Zoči Voči
18,20 Peter Nagy
19,50 Vašo Patejdl
21,20 Horkýže Slíže
23,10 Inekafe                   


STAN RADIA IMPULS
18,30  E!E
20,00 Wohnout
21,30  Těla
22,40 Five O’clock Tea
23,30 Dj Radia Rockzone

Pátek 28.7.

P.HABERA & TEAM
Act of God  Aleš Brichta Project Alice a Dan Bárta Alkehol  Backfist Banjo Band Ivana Mládka Big’O’Band Booters David Stypka Debbi Doctor PP Doga Gate Crasher Harlej Jasná Páka Kamil Střihavka a Leaders Kreyson MMXVII. Marek Ztracený a Marta Jandová Michal Hrůza Mig 21 Root Törr UDG a další

GAMBRINSU STAGE
12,30  Big’O’Band
13,40  tba
14,50  Doctor PP
16,00  Michal Hrůza
17,10   Kamil Střihavka
18,30  M.Ztracený&M.Jandová
20,00 Alice&D.Bárta
21,30  P.Habera&Team
23,30 Mig21
00,50 Aleš Brichta band

DRUHÁ STAGE
12,30 Act of God
13,30 Booters
14,30 Backfist
15,40 Törr
17,00 Root
18,20 Alkehol
19,40 Jasná Páka&D.Koller
21,10  Kreyson MMXVII. a hosté
22,40 Harlej
00,10 Doga
01,30 Gate Crasher

STAN RADIA IMPULS
15,20  Leon
16,40  David Stypka
18,00  Debbi
19,20  Banjo band I.Mládka
20,40 UDG
22,00 Dj Radia Impuls

Sobota 29.7.

STATUS QUO
Atmo music  Čechomor Hentai Corporation Jakub Děkan a Band Jaroslav Uhlíř Jelen Lenny Lipo Lokomotiva Marpo Mirai Nebe  No Name O5 a Radeček Paulie Garand Pavel Callta Pestalozzi Rybičky 48 Sebastian Škwor Voxel • Wabi Daněk Walda Gang a další

GAMBRINUS STAGE
11,30   Hentain Corporation
12,40  Škwor
13,50  Wabi Daněk
15,00  Jelen
16,10   Lenny
17,20  Jaroslav Uhlíř
18,30  Čechomor
20,00 No Name
21,30  Status Quo
23,30 Rybičky 48
00,50 Walda Gang

DRUHÁ STAGE
12,00  Youtube show+Porty
13,20  Voxel
14,25  J.Děkan&band
15,25  Lipo
16,30  Nebe
17,40  Pavel Callta
18,55  Sebastian
20,10  Atmo music
21,25  Paulie Garand
22,55 Marpo
00,20 Mirai
01,35  Limbo planet

STAN RADIA IMPULS
15,20 tba
16,40 Lokomotiva
18,00 Argema
19,20 YoYo band
21,00 05 a Radeček
22,30 Dj Radia Impuls

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

© 2015 Benátská! 2015|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat