• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

26. ročník festivalu Benátská! s Impulsem je v plném proudu!

Včerejším Večírkem pro nedočkavé odstartoval již 26. ročník hudebního festivalu Benátská! s Impulsem! Rozjeli jsme to jak na stagei Březňák, tak i v Hudební stanu Rádia Impuls 😉 Na hlavním pódiu se postupně představili Swingová prťata, liberecký Big´O´Band, Veteráni studené války, Turbo, Olympic, který zahrál v původní sestavě z let 1963 – 1965  a večer na Březňák stage zakončila kapela Jelen.

Hudební stan Rádia Impuls odstartoval Benátskou! pop-punkovým večírkem s kapelami Lety mimo, Jaksi Taksi, Doctor PP a Totálním nasazením. Večer se poté zakončil Českým Mejdanem s DJs Rádia Rockzone a tančilo se a zpívalo až do rána! 😉

Páteční večer přivítal zahraniční headlinery festivalu – britskou zpěvačku Bonnie Tyler a německé rockery Guano Apes. Jak Bonnie Tyler tak i Guano Apes vás dostali do varu a atmosféra tak byla víc než parádní!

I přes bouřku, která nás překvapila během odpoledne a bohužel došlo také na poslední chvíli ke zrušení vystoupení Václava Neckáře, tak pateční den nabídl i další skvělá vystoupení kapel Divokej Bill, slovenské Tublatanky, Jasná Páka, Arakain, BSP nebo Katarínu Knechtovou.

Fotky z příprav festivalu, ze čtvrtka a z pátka jsou již na webu! Tak na ně jukněte zde!

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Mediální partneři

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat