• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Alice a Dan Bárta nebo Marek Ztracený s Martou Jandovou. Jubilejní ročník láká na unikátní spojení!

Máme tu pro vás další várku kapel! 🙂
Tentokrát jsme si pro vás připravili několik zajímavých projektů a spojení. Můžete se těšit na ojedinělé festivalové vystoupení Dana Bárty s Alicí, na jediný letošní koncert Jasné Páky s Davidem Kollerem, na Marka Ztraceného s Martou Jandovou na jednom pódiu nebo na speciální pyrotechnickou show Rybiček 48!
Mezi další jména, která vystoupí na jubilejním ročníku Benátské! s Impulsem, patří například zpěvačka Věra Špinarová s dechovým triem, Čechomor,
Mig 21, Jaroslav Uhlíř či Wabi Daněk!

Vystoupení  Jasné Páky na Benátské! s Impulsem bude pravděpodobně jediný koncert kapely v roce 2017. „Neplánujeme žádnou speciální estrádu, chceme si to prostě užít,“ vzkazuje Michal Ambrož, frontman kultovní novovlnné formace, která se v současné době na pódiích objevuje jen zcela výjimečně. „V Liberci zahrajeme písně, které poprvé zazněly před pětatřiceti lety, a skladby z naší Černé desky,“ nastiňuje Ambrož a dodává, že skupina se představí v aktuální sestavě, do které krom frontmana patří také David Koller, Petr Váša, Marek Minárik, Michal Pelant, Radovan Jelínek a zpěvačky Pája Táboříková a Magdaléna Krištofeková.

Kromě Jasné Páky budou mít lidé na Benátské! s Impulsem ojedinělou možnost viděl i kapelu Alice s jejich nejslavnějším frontmanem Danem Bártou. „Alice s Danem Bártou vystupuje na festivalech pouze jednou ročně a v roce 2017 jejich výběr padl právě na Benátskou!. Kapela slíbila, že přiveze největší hity, včetně A to tě trochu bolí, Ani náhodou či Ráj se mnou nehledej,“ říká ředitel festivalu Pavel Mikez.

Patnáct let svého fungování oslaví na Benátské! s Impulsem kapela Rybičky 48. Jejich vystoupení umocní působivá pyrotechnická show. „Hořícími obručemi bude proskakovat dvacítka cvičených zlatých slonů, připraven je i smíšený pěvecký sbor afrických žiraf a zvuk jako kráva doplní světla jako prase. Cílem je, aby návštěvníci alespoň na hodinu zapomenuli na všechny starosti, práci, nezaplacené účty, politiku a jen a jen se čistokrevně bavili,“ říká s úsměvem Kuba Ryba.

Velký zážitek slibuje i speciální festivalový set majitelky jednoho z nejlepších hlasů v Česku – Věry Špinarové. Na Benátskou! S Impulsem dorazí s kapelou rozšířenou o dechovou sekci. „Konkrétně to bude dechové trio – trubka, pozoun a saxofon. Spojení funguje bezvadně a je to hodně energické a barevné, prostě rockový základ plus dechy, něco ve stylu Toma Jonese,“ dodává management zpěvačky.

Novinkou letošního ročníku je i samotný název festivalu, Benátská! s Impulsem. Festival získal nového strategického partnera v podobě nejposlouchanějšího rádia v zemi, kterým je již 11 let Rádio Impuls. Název rádia ponese také jedna ze stageí, která návštěvníkům nabídne jak bohatý hudební program, tak například i setkání s moderátory rádia a řadu dalších překvapení.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat