• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Atmo music a Mirai na Benátské! s Impulsem

Dalšími interprety, které můžete vidět na jedné ze stageí v rámci sobotního programu letošní Benátské! s Impulsem, budou ATMO music a Mirai. Novinkou je i youtuberská show a vystoupení rapperky SharkaSs.

Program Benátské! s Impulsem letos zachová úspěšnou novinku z loňského roku a v sobotu tak vyčlení program jedné ze stageí dramaturgii zaměřené na mladší publikum. Kromě ATMO music a Mirai na ní dále vystoupí například Jakub Děkan a Band, Lipo, Nebe, Voxel, Sebastian, Pavel Callta či Paulie Garand. Vyvrcholením bude vystoupení rapera Marpa.

ATMO music je hudební skupina původem z Liberce, která vznikla v roce 2012. Skupinu tvoří dva členi – raper a textař Kryštof Peuker a hudební producent Ondřej Turták. Podílejí se produkčně i na tvorbě rappera Lipa, Sebastiana Navrátila nebo Jakuba Děkana. V květnu minulého roku skupina vydala své další album s názvem Sen, ke kterému odjela i stejnojmenné turné v doprovodu rappera Lipa.
Mirai o sobě poprvé dali vědět v roce 2015 a už na podzim téhož roku jeli turné s kapelou Kryštof. Kapela pochází z Frýdku-Místku a prvním singlem této tříčlenné formace byl hit s názvem „Dítě robotí“. Společně s kapelou Nebe odjeli během podzimu 2016 i úspěšné turné Zajedenprovaztour.cz.

 

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Mediální partneři

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat