• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Benátská! odhaluje zahraniční headlinery! Jsou jimi legendární Bonnie Tyler a němečtí Guano Apes!

Tak je to tady! Letošní zahraniční kapely šestadvacátého ročníku festivalu Benátská! s Impulsem jsou potvrzeny 🙂  A přivezeme vám zahraniční headlinery rovnou dva!

Prvním z nich je jedna z největších legend světové poprockové scény, zpěvačka Bonnie Tyler! Velšská zpěvačka s nezaměnitelným chraplákem pobláznila svět hity jako It´s A Heartache, Holding Out For A Hero, nebo jednou z nejúspěšnějších balad všech dob – Total Eclipse of the Heart. Nejen tyto hity, ale i spousta dalších zazní už v létě poslední červencový víkend na Benátské! s Impulsem 2018 🙂

Dále tu máme něco pro fanoušky tvrdšího žánru 😉 Na Benátskou! s Impulsem dorazí i německá formace Guano Apes! Rocková kapela v čele s charismatickou zpěvačkou Sandrou Nasic vznikla již v roce 1994, ale skutečně prorazila až v roce 1996 megahitem Open your eyes. Prvním albem si tato kapela podmanila nejen celé Německo, ale i celou Evropu. Dále nasledovaly další úspěšná alba a hity jako Big in Japan, No Speech, You Can´t Stop Me nebo Quietly. Poslední album, nesoucí název Offline vydali Guano Apes v roce 2014.

Vstupenky na festival Benátská! s Impulsem nyní zakoupíte do konce února za zvýhodněnou cenu! Tak to nepropsněte 😉 Více info ke vstupenkám na tomto odkazu.

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat