Skip to content Skip to footer

Přátelé, Benátská!s Impulsem 2022 je za námi a my bychom Vám rádi poděkovali za vaši přízeň. Díky vám byla na všech koncertech úžasná kulisa a šlo vidět, že jste se bavili.

Na hlavní ČEZ Energy Stage ve čtvrtek zahájili v rámci letošní metaloví Arakain slavící 40. výročí. Hned po nich nastoupila další legenda českého rocku Olympic, pro něž účast na letošní Benátské! byla součástí oslav šestých kulatin. Druhý den festivalu na ně navázali například Divokej Bill a Škwor. I přes chladnější sobotní počasí publikum uvedli do varu již tradiční účastníci Benátské! Chinaski i další „oslavenci“ – Paľo Habera a Team, kteří slaví šedesátiny, respektive 40 let na hudební scéně. Fantastickou tečku za letošní Benátskou! potom udělali Čeští slavíci Mirai.

Vynikající atmosféra od čtvrtka do soboty ovšem panovala i v Hudebním stanu Rádia Impuls. Tam se představili například Xavier Baumaxa, objev loňských Slavíků Michal Horák, O5 a Radeček, Sebastian, Atmo Music nebo rapper Lipo. Nadšeného přijetí se dočkali i Ivan Mládek a jeho Banjo Band a také Doctor P.P..

Videa a fotografie z jednotlivých dní najdete ve fotogalerii + další budeme průběžně zveřejnovat na našich sociálních sítích.

Vaše obrovská podpora nás ještě víc nakopla a už během festivalu jsme začali vymýšlet velká překvapení pro příští ročník.

Podrobnosti o Benátské! 2023 začneme zveřejňovat v průběhu podzimu.

Přejeme hezký den a ještě jednou děkujeme za vaši přízeň.

Nahoru