• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Časový harmonogram Benátské! s Impulsem 2017

Časový harmonogram letošní jubilejní Benátské! je téměř kompletní! Najdete ho zde na webu v sekci Program.
Ve čtvrtek se můžete těšit na již tradiční Večírek pro nedočkavé, který se ponese ve slovenském duchu. Vystoupí kapely Horkýže Slíže, Inekafe, Zoči Voči, zpěvák Peter Nagy s Indigem nebo Vašo Patejdl. Od čtvrtka můžete také zavítat i do Stanu Rádia Impuls, kde vás čekají vystoupení kapel Wohnout, E!E, Těla nebo Five O´clock Tea!
V pátek nás čeká na hlavní scéně headliner Pavol Habera s Teamem, dále například Mig 21, Michal Hrůza, Marek Ztracený společně s Martou Jandovou nebo Dan Bárta se skupinou Alice a další. Druhou stage obsadí rockový line-up v čele s legendární kapelou Kreyson nebo Jasná Páka s Davidem Kollerem. Ve Stanu Rádia Impuls vystoupí například zpěvačka Debbi nebo kapela UDG.
Sobotní program přinese dalšího headlinera v podobě legendární britské kapely Status Quo! Mezi další interprety, na které se můžete tešit na hlavní scéně patří  skupina Čechomor, No Name, Jelen, zpěvačka Lenny, Jaroslav Uhlíř nebo Rybičky 48 a další. Sobotní večer poté zakončí na hlavní stagei skupina Walda Gang!
Sobotní program druhé stage bude opět zaměřen na mladší publikum a vystoupí tak například rapper Marpo s Troublegangem, Paulie Garand, Lipo, Jakub Děkan a Band nebo skupina Mirai.
Program Stan Rádia Impuls rozproudí kapela Lokomotiva nebo O5 a Radeček.
Kromě živých vystoupení vás opět ve Stanu Rádia Impuls čekají oblíbené diskotéky s DJs Rádia Impuls či Rockzone.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat