• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Chill-out zóna u Bílých Tygrů!

Bílí Tygři Liberec ani letos nebudou chybět na hudebním festivalu Benátská! Pro své fanoušky si přímo v areálu připraví speciální chill-out zónu a unikátní možnost utkat se s hráči v různých aktivitách!

V pátek i v sobotu Tygři chystají pro návštěvníky festivalu tygří chill-out zónu, kde si můžou na chvíli oddechnout od festivalového shonu a zasoutěžit si o spoustu zajímavých cen.

Chybět samozřejmě nebude ani stánek s fanpředměty, kde si budete moci zakoupit limitovanou edici triček připravených přímo na Benátskou a spoustu dalších zajímavých tygřích produktů. To ale nebude vše! V pátek i v sobotu se zde od 14 do 18 hodin budete moci setkat s hráči A-týmu Bílých Tygrů. Ti se s vámi rádi vyfotí nebo se vám podepíší a také s nimi můžete poměřit síly v některých z připravených aktivit. Myslíte si, že dokážete porazit Tygra? Tak to pojďte vyzkoušet! Pokud to dokážete, můžete se těšit na speciální tygří dárek, který vám přijde vhod nejen na Benátské, ale také v průběhu celého léta.

A pozor! Ve hře bude také voucher na dvě permanentky na hokejovou sezónu 2019/2020! Více informací jak ji získat, se dozvíte přímo na místě, tak si rozhodně do chill-out zóny Bílých Tygrů Liberec najděte cestu!

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat