• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Čtvrteční večer ve znamení slovenských kapel!

S novým rokem vám přinášíme další várku kapel! A začneme hned Večírkem pro nedočkavé, který již tradičně každoročně festival zahajuje. Čtvrteční večer se tentokrát ponese ve slovenském duchu a na hlavním festivalovém pódiu se postupně vystřídají Peter Nagy, Vašo Patejdl a závěrem skupina Horkýže Slíže!
Program všech interpretů slibuje největší hity, takže se máme na co těšit! Půjde o rockovou verzi našeho programu, ve kterém zazní všechny hity včetně Aj tak jsme frajeri, Sme svoji nebo Poďme sa zachrániť,“ říká Peter Nagy.

Další slovenské interprety, včetně již avizovaného Paľa Habery a Teamu nově na festivale doplňují i populární No Name. „Benátská je pro nás speciální záležitostí. Je to fesťák, na kterém jsme si prošli všemi úrovněmi od našich začátků, kdy jsme hráli pro pár stovek ve stanu, až po současné hraní na hlavním pódiu. I proto se na Benátskou vracíme pokaždé s novým programem,“ popisuje zpěvák No Name Igor Timko.

Z českých kapel se návštěvníci mohou těšit na vystoupení zpěvačky Lenny, zpěváka Michala Hrůzy a skupin Jelen nebo Wohnout!

K tomu všemu jsme také pro vás prodloužili výhodnou předvánoční cenu vstupenek a to až do 20. ledna!
→ Vstupenky za zvýhodněnou cenu nakupujte zde.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat