• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Čtvrteční večírek překonal historický rekord!

Čtvrteční večírek pro nedočkavé odstartoval jubilejní 25. ročník hudebního festivalu Benátská! Celý večer byl na hlavní Gambrinus stage ve slovenském znění, protože zde vystoupili pouze slovenští interpreti. Večírek to byl ale nadmíru úspěšný, protože překonal historický rekord festivalu. Do areálu zavítalo 8 tisíc návštěvníků! Nikdy dřív nepřišlo na Benátskou v úvodní den více lidí.

Jako první vystoupili na letošní Benátské Zoči Voči. Ti si ještě užili slunečních paprsků, díky nim bylo v areálu sucho. Na začátku se tak nepotvrdily obavy návštěvníků.

Na Gambrinus stage se následně vystřídali Peter Nagy a Vašo Patejdl se svými kapelami. Po nich přišli se zajímavým nástupem v podobě demonstrace Horkýže Slíže. A přesto že začalo pršet, tak dokázali návštěvníky tak nabudit, že ti žádný déšť nevnímali.

Výdrž všech zúčastněných ocenili na závěr večera INEKAFE, kteří uzavřeli slovenský večer na hlavní stage.

Ve vedlejším stanu RADIA IMPULS hrály české kapely. Na Wohnouty dorazil velmi slušný počet lidí, takže stan byl nacpaný téměř k prasknutí. Po Wohnoutech se zde ještě objevily skupiny Těla a Five O’clock Tea. A po nich už nastoupil DJ radia Rockzone, který rozjížděl diskotéku až do rána.

Předpověď počasí na další dny hlásí slunečné počasí a příjemné teploty, které by měly vyšplhat až na 25 °C, tak snad se všechny prognózy vyplní a déšť se jubilejnímu ročníku vyhne 🙂

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Mediální partneři

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat