Skip to content Skip to footer

Po dvou letech nucené pauzy se vracíme v plné síle!!! Příští rok budeme sázet na prověřené hvězdy tuzemské hudby, a zároveň oslavíme významná jubilea největších legend československé rockové muziky. Kulatiny oslaví Olympic, jeho frontman Petr Janda, Arakain i Paľo Habera se skupinou Team.
Čtvrtek, první festivalový den, nabídne společnou festivalovou oslavu šedesátin české rockové legendy skupiny Olympic a čtyřicátin metalové kapely Arakain. Věříme, že příští rok zaznamenáme čtvrteční návštěvnický rekord zvlášť, když Petr Janda bude v roce 2022 slavit své osmdesátiny.
Další oslava jubilea připadne na sobotní festivalový večer. Na Benátské! s Impulsem zahájí celoroční oslavy svých šedesátých narozenin tradiční hvězda festivalu – Paľo Habera se svou skupinou Team, která letos také slaví kulatiny v podobě 40 let od svého založení. Pro samotné fanoušky kapely to bude po několikaletém nuceném půstu skvělá příležitost, protože skupina Team vystoupí v roce 2022 maximálně na třech koncertech.
Na festivalu se také představí další kapely jako Škwor, Traktor, Vypsaná fixa nebo písničkář Pokáč. Spoustu dalších kapel postupně dále oznámíme. Vstupenky můžete opět kupovat přes stránky festivalu nebo v síti Ticketstream!!!
Rok 2022 už bude Happy…:))))

Nahoru