Skip to content Skip to footer

Ben Cristovao je zpěvák, textař, herec a profesionální jiu jitsu fighter. Mezi jeho největší hity patří skladby Bomby (29 mil. zhlédnutí na YouTube, Těžký váhy (32 mil), Padam (35 mil).  Celkem mají jeho klipy na YouTube téměř 400 milionů zhlédnutí. 

Jeho první mezinárodní hit se jmenuje Future Champs, vznikl ve spolupráci s polským producentem a DJem Tribbsem. Na ten navázal také v roce 2023, a to songem Brighter Day s polskou zpěvačkou Sarou James. Obě skladby hrají přední polská rádia. Ben Cristovao spolupracuje na hudební scéně s různými umělci – od mainstreamových interpretů až po alternativní žánrové umělce z Čech a Slovenska. Ben patří k našim nejposlouchanějším umělcům na Spotify, měsíčně mají jeho skladby na této platformě poslechovost k milionu.

Jeho poslední album ZVÍŘE vyšlo v listopadu. Jsou na něm silné songy jako například Nemusim nic – skladba má na Spotify přes 3 miliony přehrání, stal se také virálním na TikToku. Ve spolupráci s Calinem vydal na albu Ben také song Perignon. Celkem má album 11 skladeb. 

Nahoru