Skip to content Skip to footer

Kapela Sebastian má ve svém čele frontmana, zpěváka, textaře a kytaristu Sebastiana Navrátila, který patří mezi nejúspěšnější zpěváky své generace Y (mileniálů).

Svou kariéru Sebastian odstartoval v roce 2014, kdy vydal píseň Polety, která se stala megahitem a obsadila první příčky domácích hitparád. O rok později přišel s písní Toulavá, kterou úspěšně navázal na Polety a otevřel si dveře na českou scénu s generačním songem. Píseň Toulavá se výrazně zapsala do srdcí fanoušků, na YouTube nasbírala přes 34 milionu zhlédnutí a v anketě Slavík získala cenu za nejstreamovanější skladbu roku.

V roce 2021 se kapela Sebastian usadila pod křídly Universal Music, kde odstartoval novou éru s novým týmem. V sestavě: Sebastian Navrátil (zpěvák, textař), ODD/ Ondřej Turták (klávesy a produkce), Dominik Smutný (bicí) kapela připravila již několik hitů v nové produkci jako např. Prach (feat. Lipo), Stačí jen málo (feat. ATMO Music) či mysteriózní LaLaLa. S energickou a strhující show koncertuje Sebastian po celé republice.

Nahoru