• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Kyvadlová doprava Praha-festival a zpět

Pro letošní rok jsme pro návštěvníky, kteří přijedou z Prahy, případně v Praze přestupují, připravili autobusovou kyvadlovou dopravu z Černého mostu na festival a zpět. První autobus vyrazí z Prahy ve čtvrtek odpoledne a poslední v neděli dopoledne z festivalu zpět.

Obyvatelé hlavního města a okolí, tak budou moci na otočku vyrazit třeba na koncert Toma Jonese, Michaela Schenkera nebo zhlédnout muzikál Jesus Christ Superstar s Danem Bártou a jedna cesta jim přitom zabere pouhých 45 minut.

Jednotlivé linky budou  vyrážet z autobusového nádraží Praha – Černý most, stanoviště zájezdových autobusů a rockové fanoušky přivezou přímo k areálu festivalu. Stejnou trasou absolvují tam i zpět během celého festivalu. Cena jedné jízdy vyjde na 99 korun. Zakoupit si místenku můžete prostřednictvím našich stránek  – koupit vstupenku. Můžete např. využít příjezd ve čtvrtek a odjezd ihned po skončení programu, případně až v neděli, nebo využít pouze jeden směr. Jízdenku nelze pořídit přímo v autobuse, ale je třeba ji zakoupit předem.

Víme, že je stále spoustu lidí, kteří by na festival rádi přijeli, ale nechce se jim tam buď trávit noc ve stanu nebo abstinovat a jet vlastním autem. Nyní mají pohodlnou možnost přijet na vybraný koncert nebo festivalový den a po skončení se vrátit zpátky do své postele,

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat