• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Legendární Status Quo vystoupí na Benátské!!

Je to tady! Představujeme vám druhého headlinera jubilejního ročníku festivalu Benátská! 2017, kterým je legendární britská rocková kapela Status Quo !!

Kapela vydala během své dlouhé kariéry na tři desítky alb a přes 70 singlů, z nichž se 22 umístilo v Top Ten britského žebříčku. Formace se drží osvědčeného hesla, že krása je v neměnné jednoduchosti. Skupina si vystačí se svým tříakordovým boogie, které po ní už léta chtějí její fanoušci.

„Legendární kapely jako Status Quo už hrály po celém světě, a proto si místa pro své koncerty vybírají. Starší rockery často zajímá, jestli je prostředí koncertu vizuálně atraktivní a jaké má zázemí a okolí. Jsme rádi, že je zaujal právě náš festival, jeho poloha i okolní kopce. Navíc přesně takový typ rockových matadorů naši fanoušci vyžadují. Jsme moc rádi, “ říká spolumajitel Benátské Petr Pečený.

Status Quo vystoupí v rámci sobotního programu a rozhodně se máme na co těšit!
Chystá se velký rockový mejdan a jistě nebudou chybět největší hity jako Rockin‘ All Over The World, Caroline, Down Down, Again And Again
či Whatever You Want
. Dále nesmíme zapomenout i na legendární a v rádiích stále hranou píseň – In The Army Now !

Vstupenky jsou do konce prosince za zvýhodněnou cenu! Tak si udělejte radost a nenechte se připravit o nevšední zážitek!

 

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat