• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Letošní festival zahájí legendární Jesus Christ Superstar s Danem Bártou a Kamilem Střihavkou!!!

Připomenout si atmosféru legendárního představení muzikálu Jesus Christ SuperstarDanem Bártou či Kamilem Střihavkou, které v devadesátých letech v pražském divadle Spirála trhalo návštěvnické rekordy můžete letos na Benátské!

Letošní Večírek pro nedočkavé, kterým hudební přehlídka každoročně ve čtvrtek začíná, věnujeme slavným muzikálovým představením a výročím. Vrcholem programu bude koncert z muzikálu Jesus Christ Superstar v nastudování Hudebního divadla v Karlíně, které na nezapomenutelné inscenace ve Spirále navazuje. Dokonce i  s některými původními herci, jako třeba Kamilem Střihavkou. Pouze na Benátské! se k nim přidají zpěváci z původního nastudování. Nebude mezi nimi chybět Dan Bárta v roli Jidáše nebo Jindřich Vobořil jako velekněz Annáš. Naopak Heroda ztvární Jiří Korn, který v původní inscenaci nehrál, stejně jako Piláta Václav NOID Bárta

Ještě před tím na festivalovém pódiu vystoupí brněnský Progres 2 s ukázkou ze svého nejslavnějšího projektu Dialog s vesmírem, který je považován za první rockovou operu u nás. Program ve čtvrtek zahájí kapela Abraxas, která letos slaví 40 let na scéně.

 

 

 

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat