• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Mobilní policejní stanice, dětský koutek, maxi trampolína……

S blížícím se začátek jubilejního dvacátého ročníku festivalu Benátská noc, který se letos poprvé uskuteční v areálu ve Vesci u Liberce, přicházíme s dalšími novinkami, které pro Vás chystáme.

jednou z podstatných novinek je zřízení mobilní policejní stanice, která je umístěna u VIP parkoviště. V provozu je po celou dobu konání 24 hodin denně a nabízí mimo jiné možnost orientační dechové zkoušky, ohlášení případných správních deliktů a další nezbytné úkony. Dalším bezpečnostním opatřením je umístění termovizí, které dohlédnou zejména na ToiToi camp a záchytná parkoviště. Přesto Vás žádáme o uložení všech cenností apod. v úschovně zavazadel. Vozidlo ani stan není trezor!!!!

Další letošní novinkou je dětský koutek s možností hlídání dětí. Tato služba je zpoplatněna. Na děti dohlíží kvalifikovaní pracovníci a veškeré služby jsou právně ošetřeny. Dětský koutek je v provozu pátek až neděle vždy od 12 do 20 hodin.

Pro letošní ročník chystáme také další adrenalinovou atrakci, závodní trampolínu, kterou můžete na vlastní kůži vyzkoušet.

V sekci foto se můžete podívat na první záběry příprav a do konce týdne zprovozníme webkameru, takže od soboty online….

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat