• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Na Benátské! vystoupí švédští Europe!!!

S další várkou kapel vám přinášíme i dalšího headlinera, a tentokrát ze zahraničí!
Na příští Benátskou! přijede švédská rocková kapela Europe!!
Carrie, Rock The Night, Cherokee a samozřejmě The Final Countdown – to jsou všechno hity této legendární kapely, která na Benátskou! dorazí i ve svojí nejsilnější sestavě v čele se zpěvákem Joey Tempestem a kytaristou Johnem Norumem!

Dále lineup doplňujeme další partičkou kapel především pro mladší publikum. Již tradičně dorazí na festival Paulie Garand a Kenny Rough, raper Lipo, Hank nebo zpěvák Sebastian. Nově se představí zpěvák Vojta D, kapela Robin Mood nebo Poetika. Na festival se chystá i legenda českého rapu – pražská kapela PSH.

Kromě již potvrzených interpretů jako Karel Gott, Chinaski, Richard Müller a band nebo Čechomor a spousta dalších, dorazí na Benátskou! dále nově kapely Vítkovo kvarteto, Ladislav Křížek nebo zpěvák Václav Noid Bárta. Přehled již potvrzených kapel naleznete v sekci Kapely 2019.

Vánoce jsou již za rohem a vy stále nemáte dárky? 🎁 Co takhle vstupenka na Benátskou!? 😉 V prodeji jsou nyní kromě klasických celofestivalových vstupenek i VIP vstupenky za zvýhodněnou cenu! ➡ www.benatska-vstupenky.cz/eshop/

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat