• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!
Liberec 28. - 31. 7. 2022
Začínáme za
280 dní

Odhalení další části line-upu!

Odtajňujeme vám další čtyři jména jubilejního ročníku festivalu Benátská! s Impulsem!

Punkový nářez přiveze na Benátskou! s Impulsem kapela E!E.
É-éčka jsou na nepřetržitém koncertním turné již od roku 1987 a tento rok chystají opět zastávku i na našem festivalu. 🙂

Další kapelou, která zavítá tento rok na Benátskou! s Impulsem, bude pražská trash-rock’n’rollová partička – Hentai Corporation. Koncem loňského léta se kapela zúčastnila projektu zpěváka Davida Kollera a podílela se tak na tvorbě coveru jedné z jeho sólových písní „Až ti řeknu“. Na konci roku 2016 k němu natočila i povedený psycho-hororový videoklip. Hentai Corporation také brzy představí nové album, které v současné době natáčí a křest je naplánovaný na březen 2017.

Dále tu máme něco pro fanoušky metalu, které určitě potěší česká black metalová kapela Root v čele s Jiřím BigBoss Valterem. Kapela, která funguje již od roku 1987, vydala v listopadu minulého roku nové album Kärgeräs – Return From Oblivion.

Poslední z dnešní várky kapel je brněnská rocková kapela Gate Crasher, která vystupovala jako předkapela i velkým zahraničním interpretům jako například Iron Maiden, Ozzy Osbourne nebo Aerosmtih. Skupina vydala za dobu svého působení čtyři studiová alba, přičemž aktuální novinkou je album z roku 2016 #nevynechas.

 

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat