• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Oficiální prohlášení Benátská!

Milí přátelé,

 

do poslední chvíle jsme věřili, že letošní ročník našeho festivalu se uskuteční v plánovaném termínu. Bohužel mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví č. j.: MZDR 20588/2020-2/MIN/KAN ze dne 19. 5. 2020 byly  mimo jiné zakázány hudební a další umělecká představení s účastí nad 300 osob a to s účinností od 25. 5. 2020 do odvolání.

S ohledem na toto mimořádné opatření Vám ale musíme s politováním sdělit, že jsme nuceni zrušit letošní XXVIII. ročník „Benátské s Impulsem“

 

Mrzí nás to o to více, že poslední čtyři ročníky festivalu zaznamenaly kontinuálně vzrůstající návštěvnost a byly Vámi, našimi fanoušky, skvěle hodnoceny. To je pro nás, společně s Vaší obrovskou podporou v celém období nejistoty vyvolané známými zdravotními riziky, velkým závazkem a vzpruhou do budoucna.

 

Zakoupené vstupenky si prosím ponechte, tyto zůstávají v platnosti na příští rok, kdy se XXVIII. ročník „ Benátské s Impulsem“ uskuteční v náhradním termínu ve dnech 22. – 25. 7. 2021.

 

Věříme, že nás podpoříte a přijmete toto řešení. Výnos ze vstupného je jedním ze zásadních zdrojů našeho festivalu. Věříme, že to pochopíte a pomůžete nám, abychom těžkou situaci překonali a udrželi festival do budoucna.

 

Samozřejmě, že můžete zvolit i postup dle nově vydaného zákona č. 247/2020 Sb., o některých opatřeních ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru označovaného jako SARS CoV-2 na oblast kulturních akcí (dále jen „zákon“).

 

Dle tohoto zákona nás do 31. 3. 2021 můžete jakožto pořadatele festivalu požádat o vydání poukazu na kulturní akci (dále jen „poukaz“), který Vám bude vydán do 1 měsíce od Vaší žádosti v hodnotě Vámi uhrazeného vstupného. Veškeré Vaše dotazy k postupu dle tohoto zákona i jakékoli jiné otázky zodpovíme na adrese info@benatska.cz.

 

Již teď se s plnou vervou pouštíme do realizace XXVIII. ročníku našeho festivalu. Budeme se snažit zajistit, aby naše letošní dramaturgie byla v co největší části zachována i pro příští rok. Váš ohlas a zájem o vstupenky totiž svědčí o tom, že jsme interprety pro festival vybrali správně. A samozřejmě se pro Vás snažíme připravit několik opravdu milých a zásadních překvapení. Jsme přesvědčení, že s vaší podporou to zvládneme a příští rok se v červenci, v krásném areálu ve Vesci, všichni sejdeme v rekordním počtu na XXVIII. ročníku našeho festivalu a tím společně oslavíme návrat do normálu.

 

Děkujeme za všechno a přejeme Vám, abyste byli zdraví a spokojení.

 

 

Vaše „Benátská“

 

 

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat