• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Poslední čtyři dny zvýhodněné vstupenky a další info

Tak nám zbývají poslední čtyři dny na zakoupení vstupenek na letošní jubilejní dvacátý ročník festivalu Benátská noc, letos nově v přírodním areálu Vesec u Liberce. Od 1. května zvyšujeme cenu vstupenek o 100,-CZK.

V současné době také připravujeme veškeré informace k možnému parkování, ubytování, stanování a dopravě do nového areálu. Probíhají jednání o možnosti zvláštního užívání rychlostní komunikace s možností parkování přímo u místa akce. V návaznosti připravujeme také autocamp s možností karavanů a ubytování přímo u auta.

Ohledně dopravy na festival plánujeme zavedení mimořádných autobusových linek z Prahy Černého mostu přímo do areálu. Vlakové spojení z Prahy do Liberce je bohužel jedno z nejhorších v ČR, kdy cesta trvá neuvěřitelných 3,5 hod. Doporučujeme proto všem z tohoto směru využít autobusovou dopravu i nabízenou kyvadlovou linku. O časech a možnosti zakoupení místenek Vám přineseme v nejbližší době informace.

A poslední dnešní informací je potvrzení vystoupení divadla F.R. Čecha s jeho veleúspešnou divadelní komedií TITANIC. Těšit se na něj můžete v nedělním programu.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat