• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Poslední tři dny za zvýhodněnou cenu a v prodeji ToiToi camp

Poslední 3 dny můžete využít zvýhodněnou cenu vstupenek na letošní ročník festivalu Benátská! 1.5. v pátek zvyšujeme ceny o 100,- CZK. Nasazujeme do prodeje také ubytování v Toi Toi campu-oficiální festivalové ubytování.

 TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech.

Základní informace

Stejně jako v minulých letech i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc mít možnost ubytovat se v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku – v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví jedinečný stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, 24-hodinová recepce, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste také velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.

Cenové kategorie ubytování

Ubytování  TOI TOI Campu se pohybuje v několika cenových kategoriích, dle délky a typu pobytu. Aktuální cena za ubytování od čtvrtka do neděle je 350 CZK, pokud budete chtít využít prostory TOI TOI Campu pouze ze soboty na neděli je cena 200 CZK. Stejně jako minulý rok zachováváme možnost parkování v prostoru kempu (auto + stan) za cenu 300 CZK a stejně tak zachováváme možnost karavanů za cenu 1500 CZK. Cena je jednotná za osobu, bez rozdílu, zda-li přijedete se stanem, jako spolubydlící nebo třeba jen tak pod širák…

Více informací je možno nalézt na webu www.toitoicamp.cz.

Vstupenky do TOI TOI Campu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob.

Provozní doba

Pro letošní rok jsme upravili otevírací dobu TOI TOI campu. Brány TOI TOI campu se otevřou 23.7.2015 ve 14:00 a festivalový kemp bude v provozu do neděle 26.7.2015 do 12:00.

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat