• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Potvrzujeme první jména pro rok 2016!

24. ročník festivalu Benátská! se příští rok uskuteční 28.-31.7. V současné době můžete zakoupit nejlevnější vstupenky přes náš web za zaváděcí cenu 890,- CZK. Za tuto cenu budou vstupenky k dispozici do 31.10.. Ti, kteří si zakoupili voucher přímo na festivalu, mají možnost ho uplatnit do stejného data.

Jméno prvního zahraniční headlinera představíme na přelomu roku. „Zatím můžeme prozradit první potvrzené české a slovenské kapely, mezi kterými nechybějí například Divokej Bill, Horkýže Slíže, Tublatanka, Olympic, Krucipüsk nebo Doctor P.P.

Stejně jako letos i v příštím roce hodláme přinášet koncerty kapel s přidanou hodnotou, které nebudou moci hudební fanoušci vidět na jiném českém festivale. Tak například slovenská Tublatanka na Benátskou! dorazí se skupinou Adventure Strings. Klasičtí muzikanti, kteří bravurně ovládají smyčcové nástroje si s Tublatankou vystřihnou hity jako Skúsime to cez vesmír nebo Pravda víťazí. Společně zahrají i baladu Matka a skladbu Nekonečná pieseň. „Adventure Strings sa mi zalíbili v show Česko Slovensko má talent, kde podali fantastický výkon. Když jsme se poprvé potkali na hotelu v Žilině, zahráli mi svou oblíbenou píseň Pravda víťazí, kterou mají skvěle dynamicky zaranžovanou. Když jsme ji s Ďurem a Petrem slyšeli, velmi nás to nadchlo a řekli jsme si, že si s nimi musíme zahrát,“ prozrazuje lídr Tublatanky Maťo Ďurinda.

Benátská! příští rok zachová i tři scény. Jedna z nich bude nově dramaturgicky věnovaná klubovým kapelám. „V letošním roce zaznamenal festival výrazný přírůstek mladších návštěvníků, jedna scéna bude věnována právě jim. Představí průřez současnou mladou scénou.

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat