Skip to content Skip to footer

Jak se k nám dostanete?

Kyvadlovou dopravou z centra Liberce

Provoz: Čtvrtek 16,00 hod. až neděle 10,00 hod.

Autem

Areál se nachází u rychlostní silnice R35, která je významnou spojkou pro cestování do příhraničí (Německo, Polsko). Z Prahy je areál vzdálen zhruba 100 km a cesta trvá max. 1 hodinu.

Ze směru od Prahy sjeďte exit 26-Liberec-jih, rovně po přípojce, dále na kruhovém objezdu prvním výjezdem vlevo Hodkovická ulice cca 300m. První odbočkou Brunclíkova vpravo a na další křižovatce vlevo Česká. Po 130m se již nachází vjezd na centrální parkoviště festivalu.

Ze směru od Děčína sjeďte exit 26-Liberec-jih, na křižovatce odbočte vpravo, Cihlářova ulice. Na kruhovém objezdu první odbočkou vpravo směr Hodkovická ulice cca 300m. První odbočkou Brunclíkova vpravo a na další křižovatce vlevo Česká. Po 130m se již nachází vjezd na centrální parkoviště festivalu.

Příjezd od rychlostní komunikace je zřetelně označen cedulemi Benátská! až do areálu akce.

Autobusem

Liberec – Vesec – U Střediska – 949m
Liberec – Vesec – Samoobsluha – 992m

Vlakem

Liberec – hlavní nádraží
Vesec u Liberce – 2 km
Liberec – Rochlice – 2 km
Vratislavice nad Nisou – 2 km

Kde zaparkovat?

Pro potřeby parkování návštěvníků je v blízkosti areálu zřízena centrální provizorní parkovací plocha, viz. plánek.

Parkoviště je viditelně ohraničeno a cesta k němu je značena směrovými tabulemi.

Parkoviště je střeženo festivalovou ochrankou, za věci uložené nebo odložené v autě neručíme. Parkoviště je zpoplatněno jednorázovým poplatkem. Parkovací karta na festival platí po celou dobu festivalu pro 1 vozidlo bez ohledu na počet cestujících ve vozidle. Na parkovací kartu prosím před příjezdem na festival vyplňte SPZ svého automobilu. Každá parkovací karta obsahuje jedinečný čárový kód, který bude na místě akce kontrolován. Doporučujeme parkovací kartu zakoupit v předprodeji přes webové stránky festivalu.

Parkování v okolí areálu a přilehlých komunikacích je povoleno pouze na vyhrazených místech. Doprava je v těchto místech omezena, sledujte prosím místní značení a řiďte se pokyny pořadatelské služby a Policie. V případě parkování na nevyhrazených místech bude Vaše auto odtaženo.

Nahoru