• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

První ze série tří nocí se blíží – již příští víkend !!!!

Už příští sobotu 22. června se na vás těší první ročník Maloskalské noci. Program stojí za to – uvidíte Richarda Müllera, MIG 21, Annu K, Eddie Stoilow a další. Malá Skála – český hudební ráj!

 První ročník jednodenního festivalu Maloskalská noc vrátí do malebného místa Malé Skály v Českém ráji opět nejlepší interprety současné české& slovenské hudební scény. Vystoupí zde Richard Müller, MIG 21 v čele s Jiřím Macháčkem, Anna K, Eddie Stoilow s novým hitem Baby, Walda Gang, jeden z nejlepších evropských revivalů skupiny Abba Stars, Rybičky 48, ale i Jaroslav Uhlíř nebo nejen dětmi oblíbená kapela Pískomil se vrací.

 

Co si myslí o nově vznikajícím festivalu Maloskalská noc Richard Müller? „Jsem moc rád, že vznikají nové festivaly, jako je právě Maloskalská noc. Ještě lepší je, když jsou hodně navštěvované, protože pak je tam fantastická, neopakovatelná atmosféra. Takže díky za každý nový festival, který dokáže na sebe magnetizovat co nejvíce publika. Do Malé Skály přijedu se svojí rockovou kapelou a moc se těším!“

Festival má ambice pobavit nejen dospělé diváky, ale i jejich ratolesti, zkrátka celé rodiny. A to nejen hudebním programem. Připravena bude velké herní zóna, pojede se neckiáda na Jizeře, čtyřkolky, lukostřelba, malování na obličej, skákací hrad, rychlostní modely autíček nebo paintball. Samozřejmostí je občerstvení, stálá služba a kojící koutek.

Veškeré informace naleznete na www.maloskalskanoc.cz

 

Vstupenky je možné zakoupit v klasických předpordejích a na místě. Brány festivalu se otevírají ve 12,00 hod. a hudební produkce začíná od 14,00 hod.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat