• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Prvním headlinerem je Pavol Habera a Team!

Je to tady! První kapely pro příští ročník festivalu Benátská! spatřily světlo světa a to hned v čele s prvním headlinerem!
Liberecký areál Vesec poctí svojí návštěvou populární slovenský TEAM!
Kapela v čele s Paľem Haberou plánuje na léto pouze 3 koncerty a vystoupení na Benátské! bude zakončením koncertního turné roku 2017.
Team slaví v letošním roce již 33 let svého působení a má tento rok za sebou velmi úspěšné turné po českých i slovenských halách. Příští rok přiveze svoji show i na Benátskou!
Přijedeme s největšími hity a společně s fanoušky se pobavíme a oslavíme festivalové výročí, “ sdělil k oslavám čtvrstoletí festivalu Benátská Pavol Habera. Takže se můžeme těšit na pořádný mejdan!

Další rocková jména jsou v zastoupení kapel – Škwor, Alkehol, Törr, Harlej, Doga, Doctor PP a Walda Gang. Na festival se po krátké pauze vrací i Aleš Brichta.

A pozor – ještě nekončíme!

V sobotu se na festivalu opět představí novinka z loňského roku. Program jedné z velkých stageí bude vyhrazen dramaturgii, zaměřené především na mladší publikum. Účast přislíbili skupina Nebe, zpěvák Voxel a „Král metafor“ – rapper Marpo!
Na své si přijdou i fanoušci liberecké hudební scény, kterou zastoupí zpěváci Sebastian a Pavel Callta, dále Jakub Děkan a jeho Band, rapper Lipo
a Paulie Garand.

 

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat