• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Rozhovor: Aneta Langerová se vrací na Benátskou! 2018

Aneta Langerová se po krátkém odpočinku opět vrací na pódia. V létě se chystá na festivaly a jednou ze zastávek bude i festival Benátská! s Impulsem 2018. Na Anetu se můžete těšit v sobotu 28. července od 16:10 hodin.

Co se vám vybaví, když se řekne festival Benátská! s Impulsem?
AL: Benátská noc byla kdysi jedním z prvních festivalů, na kterém jsem se objevila, ráda na to vzpomínám a kdykoliv do tohoto krásného kraje přijedu, vybavím si své první reakce na festivalové publikum a atmosféru, která zde vládla. Také se mi vybaví obrovská bouře, která se strhla, když jsme končili vystoupení písní Voda živá, bylo to něco neuvěřitelného. Lidé stáli a zpívali, jen několik z nich se utíkalo schovat, byl to zážitek na který se nezapomíná.

Co jste si připravila pro zdejší publikum?
AL: Budu zpívat písně z desky Na Radosti, doplněné o písně z předchozích desek jako je například Malá mořská víla a Voda živá, a to za doprovodu své kapely a také violončelistky Dorky Barové. 

Jak budete trávit léto?
AL: Přišlo období festivalů, také prostor pro skládání nových písní a na podzim vyrazíme na menší turné, které budeme během léta připravovat. Na to všechno se moc těším, po prázdninách vyjde také audiokniha Pane Bůh, tady Anna, kterou namluvila Bára Hrzánová a já měla za úkol složit kratičké melodie, které budou mluvené slovo doprovázet, to jeden z dalších mých přátelských a rodinných projektů.

Co čtete/posloucháte?
AL: Přiznám se, že momentálně poslouchám pouze zpěv ptáků a přírodu kolem sebe 🙂 Do toho si občas pustím skvělou desku Tugriki, to je nový objev na hudební scéně a velmi povedený. Na cestách pak ráda poslouchám audioknihy, naposledy jsem si pustila Babičku, kterou skvěle nečetla Hana Kofránková a plakala jsem jako želva. Vřele doporučuji obojí. 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat