• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

SKUTEČNÁ LIGA 2015 – SKUTEČNÁ LIGA STAGE 2015

Nejzajímavější a zároveň největší tuzemská soutěž neprofesionálních kapel Skutečná liga 2015 (www.skutecnaliga.cz) vstoupila do svého jedenáctého ročníku.

Za desetiletí trvání soutěže se na 2300 živých koncertů vystřídalo více než 3000 kapel různých žánrů, stylů a věkového průměru. Soutěž „Skutečná Liga“ za svojí desetiletou existenci vygenerovala obrovské množství nových talentů a dnes již známých skupin. O soutěži, se můžete dozvědět více na hudebním webu – MusicMap (www.musicmap.cz) a nebo přímo na stránkách Skutečné Ligy.

V současné době probíhá přihlašování nových kapel na již jedenáctý ročník SL 2015. Zájemci o soutěž se mohou registrovat a vybrat si termín a čas na již víše zmíněné webové adrese. Pro finalisty a vítěze soutěže „Skutečná Liga 2015“ jsou připraveny skvělé ceny. Skutečná Liga 2015 – soutěžní část začíná 1. července 2015 základním kolem.

Nedílnou součástí soutěže SL 2015 jsou také vlastní stage na letních festivalech „Skutečná Liga Stage 2015“.

Poprvé se letos představíme i na festivalu Benátská!

Letos se na našich letních stage „Skutečná Liga Stage 2015“ vystřídá více než 90 kapel všech možných žánrů podle dramaturgie a zaměření jednotlivých festivalů. Velká většina kapel se zúčastnila jako soutěžící na minulých ročnících soutěže Skutečná Liga.

Realizační team soutěže SL 2015 se těší na nové soutěžící a přeje jim mnoho úspěchů. Registrujte se na stránkách Skutečné Ligy !!! www.skutecnaliga.cz / www.musicmap.cz

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat