• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

ŠKWOR natočí na Benátské noci své prvé oficiální koncertní DVD/CD

Letošní rok 2012 zastihl skupinu Škwor ve skvělé koncertní formě. Jejich vystoupení stále reflektují program k loni vydanému poslednímu studiovému albu „Drsnej kraj“ a zahrnují samozřejmě to nejlepší z jejich repertoáru. Škwor navíc klade důraz na pódiovou prezentaci a tak jsou standardem na jejich vystoupeních vlastní zvuk, světla a další speciální vizuální efekty. Momentálně je skupina Škwor proto jednou z nejvyhledávanějších domácích koncertních formací v rámci žánru.

To vše jsou ideální předpoklady pro natočení prvého oficiální koncertního DVD. Skupina má sice ve své diskografii jako bonusy k albům „5“ a „Drsnej kraj“ také DVD s „live“ vystoupeními, ale teprve letošní podzim přinese plnohodnotné DVD, zároveň vydané s audio stopou na CD.

Záznamy pro plánované DVD vznikají již od června letošního roku, ale základem bude speciální vystoupení skupiny na letošní Benátské noci v pátek 27.července. Zde Škwor zahraje 45 minut po půlnoci na hlavní scéně po koncertě Bryana Adamse.

Součástí DVD bude nejenom plnohodnotný koncert Škworu, ale také dokumentární záběry z celé letní
festivalové sezóny a atraktivní momentky ze zákulisí a života skupiny.

Kompletní  DVD/CD vyjde ještě letos v listopadu.

Skupina Škwor v příštím roce oslaví 15 let existence,  má na svém kontě 6 řadových alb, poslední
studiové „Drsnej kraj“ vyšlo na jaře roku 2011 a okamžitě po vydání se dostalo až na první místo oficiální albové hitparády zveřejňované IFPI Česká republika.

Více na : www.skwor.cz

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat