• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!
Liberec 28. - 31. 7. 2022
Začínáme za
273 dní

Soutěžte se skupinou Village People o zajímavé ceny!

Chystáte se letos na Benátskou a jste pro každou srandu? Pak pro vás máme super tip: soutěžte s námi o setkání s letošními headlinery a jako bonus také o značkové sportovní oblečení! K účasti v soutěži vám stačí natočit krátké video, ve kterém vy nebo vaši kamarádi zpíváte hit Y.M.C.A skupiny Village People. Vaše možnosti jsou  prakticky neomezené, záleží jen na vašich schopnostech a kreativitě, jak se s touto výzvou poperete.
10 výherců, kteří se svým videem získají nejvíce lajků, bude mít možnost setkat se se skupinou Village People po jejich vystoupení na festivalu Benátská! v pátek 24. 7. 2015. Navíc vyhrají poukázku na výběr značkového sportovního zboží (Adidas, Puma, Nike) od společnosti Alsami Sport v hodnotě 1000 Kč. První tři výherci s největším počtem likes získají ještě bonus v podobě smartphone od společnosti Setos spol s.r.o .
Svá videa můžete nahrávat na soutěžní aplikaci na facebookovém profilu Benátská noc OFFICIAL nejpozději do 21. 7. 2015. Zvítězí video, které získá největší počet označení Like.

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat