• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Spuštěn předprodej do ToiToi campu

TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech.

Benátská! 2014 / Areál Vesec-Liberec

 

Základní informace

Stejně jako v minulých letech i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc mít možnost ubytovat se v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku – v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví jedinečný stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, 24-hodinová recepce, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo hřiště. Přímo v areálu kempu vyroste také velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.

Cenové kategorie ubytování

Ubytování  TOI TOI Campu se pohybuje v několika cenových kategoriích, dle délky a typu pobytu. Aktuální cena za ubytování na tři noci je 350 CZK, pokud budete chtít využít prostory TOI TOI Campu až do pondělí cena je 450 CZK. Novou kategorií je možnost parkování vašeho vozu v prostoru kempu přímo u vašeho stanu za 300 CZK a stejně jako minulý rok možnost karavanů za cenu 1500 CZK.

Parkování

Letos jsou novinky i parkování, kromě již zmíněného parkování u stanu bude nově možnost parkovat v dochozí vzdálenosti Toi Toi Campu jen pro ubytované, ostatní musí své vozy nechat na odstavných parkovištích u Tipsport Arény. Parking u kempu je zpoplatněn 150 CZK.

Více informací je možno nalézt na webu www.toitoicamp.cz.

Vstupenky do kempu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob. 

Provozní doba

TOI TOI Camp zahájí provoz ve čtvrtek 24.7.2014 ve 14:00 a skončí v pondělí 28.7.2012 v 10:00. Novinkou je recepce kempu, která bude k dispozici nepřetržitě od čtvrtečního odpoledne do pondělního rána. Během pondělního provozu budou některé služby TOI TOI Campu omezeny.

Cenové kategorie – Souhrn:

 

Ubytování od čtvrtka do neděle (12:00):       350 CZK/os

Ubytování od čtvrtka do pondělí (10:00):      450 CZK/os

Auto v areálu kempu přímo u stanu:            300 CZK/osobní vůz

(s autem nelze jezdit po celou dobu ubytování)

Auto na parkovišti vedle kempu                    150 CZK/osobní vůz

Karavan                                                         1500/ks

(s karavanem nelze jezdit po celou dobu ubytování)

 

Více informací nawww.toitoicamp.cz

Ubytování a parkování na www.ticketportal.cz  

Prosíme, kupujte ubytování a parkování v předprodeji, urychlíte vaše odbavení na místě. Děkujeme.

 

 

Partneři

Generální partner

Generální mediální partner

Novinky emailem…

© 2022 Benátská! 2022|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT|Zásady cookies / Nastavení cookies

Přihlášení neboRegistrovat