• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Střelnice Buffalo Bill na Benátské noci

Střelnice Buffalo Bill je určena pro každého ve věku od 5 do 120 let tj. téměř bez věkového omezení (v podstatě stačí umět udržet v rukách zbraň paintballového typu, mířit a střílet na terč) Každý hráč má ve svém poli 9 terčů. Po zásahu terč padá a systém automaticky připíše hráči bod. Aktuální skóre každého hráče se zobrazuje na LCD displeji. Střelec tak má po celou dobu hry přehled o tom, jak si vede. Výsledky jednotlivých hráčů se ukládají do paměti počítače a na konci turnaje (hraje-li se systémem turnaje, který převládá u většiny akcí) je tak možné jednoduše vyhodnotit nejlepšího střelce či nejlepší tým. . Pro ilustraci jsme pro Vás vybrali popis tří z nejoblíbenějších herních variant:

1. varianta: „Máš 50 ran a 1 minutu – sestřel co nejvíce terčů.“

2. varianta: „Náhodné zvednutí“ V tomto případě se střelci nezvedá všech 9 terčů, které postupně trefuje, ale vždy pouze jeden z terčů a to v nahodilém pořadí.

3. varianta: „Countdown“ Toto už je jedna z ukázek těch nejnáročnějších her. V tomto případě se po spuštění hry postaví náhodné seskupení několika terčů. Po jejich sestřelení či po vypršení časového limitu se zvedne jiná kombinace, obvykle s větším počtem terčů a se zkrácením časového limitu.

Herní systém střelnice Buffalo Bill skýtá dostatek prostoru pro kvalitní zábavu jakékoli skupiny hráčů i jednotlivců. Zažijte spoustu zábavy a legrace i na Benátské noci !!!!!

Více info na: http://www.buffalo-bill.cz/

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat