• English
  • Deutsch

Koupit vstupenku!

Toi toi camp v předprodeji

 

TOI TOI Camp – nová dimenze ubytování na festivalech.

Letos již potřetí na Benátské noci.

Základní informace

Stejně jako vloni i letos budou návštěvníci festivalu Benátská noc ubytováni v jedinečném velkokapacitním festivalovém městečku – v TOI TOI Campu. Realizuje jej společnost TOI TOI, která pro pohodlí návštěvníků festivalu připraví stanový areál, který na českých festivalech nemá obdoby. Samozřejmostí jsou čisté a vybavené toalety, sprchy s teplou vodou, ale také například osobní trezory, půjčovna sportovního náčiní nebo prodej festivalových potřeb. V areálu kempu vyroste také velkokapacitní restaurace a kavárna. Většina služeb kempu bude v provozu non-stop. Důležitou informací také je, že celý areál TOI TOI Campu je uzavřen pouze pro jeho návštěvníky, oplocen a trvale chráněn bezpečnostní agenturou.

Novinkou letošního roku je 30 exklusivních míst pro karavany a obytné vozy. 

 Výrazná sleva při včasném nákupu

Pokud si ubytování v TOI TOI Campu zakoupíte v první vlně, která právě startuje, ušetříte oproti konečné ceně až třetinu vašich peněz. Aktuální cena za ubytování na tři noci je 250 CZK, kterou v červnu zvedneme na 350 CZK. Cena je jednotná za osobu, bez rozdílu zda-li přijedete se stanem nebo jako spolubydlící nebo třeba jen tak pod širák…

Cena za karavan se v průběhu předprodeje nemění, až do vyprodání kapacity je 1500 CZK / vůz. Cena obsahuje vstup pro max. 2 osoby.

Vstupenky do kempu jsou k dostání výhradně v síti Ticketportal a vstupenka je platná pouze společně se vstupenkou na festival. Kapacita kempu je až 7.000 osob. 

Provozní doba

TOI TOI Camp zahájí provoz ve čtvrtek 25.7.2013 ve 14:00 a skončí v neděli 28.7.2013 v 16:00. Po skončení však mohou návštěvníci kempu na místě setrvat až do pondělí, drtivá většina služeb TOI TOI Campu však bude výrazně omezena.

Více informací na:

www.toitoicamp.cz 

www.ticketportal.cz  

www.benatskanoc.cz

 

Partneři

Generální mediální partner

Hlavní partneři

Novinky emailem…

© 2020 Benátská! 2021|Změna programu vyhrazena|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat